top of page

RECENZIEprofesionálneho Dj

AKTUÁLNE

RECENZIE NÁJDEŠ

spokojný svadobný pár ženich a nevesta dávajú recenziu dj andress zo svadby v beluši

Marry & Juraj

Andreja sme mali ako DJ na svadbe. Všetci na čele so mnou a ženou si pochvaľovali, našli sme ho podľa recenzií a preto sme sa pre istotu stretli osobne pár mesiacov pred svadbou. Andrej je super človek a veľmi zodpovedne pristupoval k našej svadbe. Komunikácia bola bezproblémová, vždy zavolal a napísal obratom, splnil všetko na čom sme sa dohodli. Dnes babička aj mamina nezávisle od seba chválili že top hudba a ako si super zatancovali, včera zase kamarát spomínal že už dlho sa tak na žiadnej inej svadbe nebavil a mohol by som menovať všetkých hostí. Páčilo sa mi hlavne, že Andrej prízvukuje to, že on je tu pre vás a preto ak poviete že toto nechcete alebo naopak toto vyslovene chcete tak vám to splní. Zabezpečil nám aj premietanie videa, skvele nasvietil sálu, prepojil nám aj zvuk pre kapelu, asistoval pri hrách proste všetko super a skvelé. A čo je tiež dôležité, hral až do úplného rána !!! 

Veľmi sa s Marry tešíme že si bol náš DJ a sme vďační Tebe aj žene že ste sa nám postarali o top večer ! 

svadba v Martine Gymnázium VPT s DJ andress a ženíchom a nevestou

Ivana    & Peter

Úplne najlepšia voľba nikto nesedel počas tanečného kola, ani raz sa nestalo že počas tancovania zrazu išla pesnička, ktorá by pár hostí posadila proste zábava stále gradovala a Dj nenechal nikoho ani na chvíľu vydýchnuť. Dokonca hostia o ktorých sme predpokladali, že sa na parkete veľmi nezdržia - z nich boli zrazu parketoví levy Veľmi príjemné a charizmatické vystupovanie a moderovanie, všetci vedeli čo malo nasledovať, hostia boli upozornení na oficiálne časti aby sa nestalo že im niečo ujde počas fajčiarskej prestávky, každý DJa chválil a pýtal sa kde sme ho našli. Veľmi oceňujem aj spoluprácu a komunikáciu aj pred aj počas svadby hlavne keď sa náhodou časovo posúval program bol pripravený a vždy v pohotovosti a všetko zvládal bravúrne. Ďakujeme ti za najkrajší deň v našom živote a za najlepšiu zábavu , dúfame že aj tebe bolo s nami príjemne

najlepšie recenzie pre svadobného DJ a moderátora z Martina

Janka & Patrick

DJ ANDRESS je majster svojho remesla, o našich hostí sa postaral výborne, bavili sa starí, mladí , opití, triezvi, fotografka - všetci. Jednoznačne najlepšie rozhodnutie pri výbere hudby na svadbu. Ústretový, usmievavý, stále dobre naladený. Výborný výber tanečných setíkov , osvietenie miestnosti ktoré doladil perfektne k svadobnej výzdobe. Moderovanie a organizáciu večera zvládol profesionálne , dohodol nám skvelí folklórny súbor takže o zábavu a program bolo postarané. Spokojný boli zahraničný ale aj domáci hostia a samozrejme my mladomanželia.

Ďakujeme Janka & Patrick

recenzia najlepší DJ na slovensku v krásnych priestoroch na svadbe v Mlyn u Anastazie pri Nitre

Tatiana & Juraj

Skvele hral na svadbe. Hostia sa cely čas výborne bavili. Mali sme nádherne nesvietenú sálu, na prvý tanec nám pripravil tanec v oblakoch a detičky sa zabávali pri bublinkostroji. Všetko bolo vopred dohodnuté a naplánovane aj prostredníctvom osobného dotazníka. Parádne hral za pultom aj nad ranom pre par ľudí. Mala som pocit akoby nám hral dj EKG pre 500 ľudí. Jednoducho skvelé. Ešte by som si takú svadbu zopakovala Odporúčam aj fotokútik, ktorý bol pre hosti top darček. Ďakujeme !

Svadba v Hotel Turiec a recenzia pre najlepšieho DJ z Martina

Ivana & Dávid

DJ Andress je najlepšia voľba nie len v MT, ale aj široko ďaleko. Andrej je skvelý profesionál, presne vie, čo robí, bez problémov zabaví všetky generácie, nesnaží sa byť nasilu vtipný. Je veľmi ochotný, priateľský a všímavý. Komunikácia na výbornú, bol nám stále k dispozícii. Vrelo odporúčame jeho služby a veľmi pekne ďakujeme za všetko.

recenzia pre najlepšieho profesionálneho dj a moderátora na svadbe v Sučanoch Ranč stará teheleň

Viktória &   Michal 

NAJLEPŠÍ DJ, akého sme si len mohli priať Naša svadba bola dokonalou aj vďaka nemu - veľký profesionál, výber hudby sme viac menej nechali na ňom a lepšie sme ani nemohli urobiť - vedel sa naladiť na vlnovú dĺžku nás a našich hostí a na parket zdvihol naozaj KAŽDÉHO!!! Bavili sa mladí, starí, deti a tí, o ktorých sme vôbec nepredpokladali, že vôbec vylezú na parket, tancovali azda najviac. Vyzdvihnúť treba aj krásne nasvietenie sály a perfektné efekty. Vďaka Andrejovmu moderovaniu mala svadba hladký prirodzený priebeh a každý vedel čo sa kedy ide diať, aby mu nič neušlo. Nie je väčším šťastím mladomanželov, ako nadšení hostia plní eufórie, ktorí sa na ich svadbe najsamlepšie zabavili. Andrej ďakujeme, bolo to že TOP TOPOVÉ

recenzie pre najlepšieho DJ na Slovensku s profesionálnym prístupom

Martina & Joel

Vrelo odporúčam Aďa, mali sme ho na svadbe a okrem hrania nám robil nasvietenie priestoru, ozvučenie obradu, ktorý bol v parku a zabezpečenie po technickej stránke. Všetko na top úrovni a s veľmi ľudským a príjemným prístupom. Veľmi flexibilný a dobre naladený DJ! No a bublinkovač (nielen pre deti) a hmla pri prvom tanci boli už iba cherry on top :)

recenzie pre najlepšieho DJ a moderátora z Martina

Martina     & Peter

  Môžem len odporučiť. Andrej mi hral na dvoch rôznych akciách (ples aj svadba) a vždy urobil výbornú zábavu, kde ľudia tancovali až do rána bieleho a všetci ho chválili :) Taktiež pomohol v čom bolo treba, keď bolo treba, usmernil.. u mňa veľká spokojnosť a odporúčam :)

recenzia pre najlepšieho dj z martina a žiliny

Patrícia & Marián

Ako svadobný DJ splnil očakávania na 100%. Oceňujeme hlavne zodpovedný prístup, super komunikáciu a prípravu na svadobnú oslavu. Určite odporúčame využiť aj fun fotokútik, ktorý je super spestrením svadobnej hostiny.

Za nás aj našich hostí dávame 5/5

najlepšie recenzie profesionálneho DJ na Slovensku

Mirka & Michal

Andrej nám hral na svadbe. Na vlastnej svadbe máte vysoké očakávania aby bol program skvelý a všetci hostia sa bavili. Musím povedať, že DJ Andress spĺňa aj tie najvyššie požiadavky na playlist, osvetlenie a ostatné efekty. Deti sa bavili pri bublinkostroji a dospelým sa zas pozdával plazivý dym pri pomalších tancoch. Z pohľadu prípravy, komunikácie a celkového zabezpečenie hodnotím maximálnym počtom hviezd a môžem DJ Andressa len odporúčať.

svadba na východnom slovensku s najlepším profesionálnym DJ a moderátorom v Kráľovom prameni

Ivana    & Ľubomír

Andrej vytvoril super zábavu na našej svadbe. Bavili sa všetci hostia, od malých detí až po starších hostí a samozrejme pre nás mladých vytvoril super párty. Ďakujeme ešte raz, odporúčam všetkými 10timi! 

svadba v Turčianskom dvore s najlepším DJ na slovensku a krásna svadba výzdobená s krásnymi kvetmi

Tomáš & Lucka

Andrej nám hral na svadbe a ľudia si ho nevedeli vynachváliť. Trafil sa do vkusu všetkých zúčastnených. Najviac ho musím pochváliť za nenásilne zvolené hry a v podstate riadenie celej svadby. Nikoho do ničoho netlačí a vie odhadnúť situácie, skutočne ochotný a ústretový človek. Môžem len odporúčať.

recenzia pre najlepšieho profesionálneho DJ a moderátora

Ema & Peter

Skvelý DJ na svadbu. Profesionálny prístup, bezproblémová komunikácia a prijateľná cena. Boli sme veľmi spokojní a môžeme len odporúčať. Dobrý výber piesní, moderovanie celej svadby, kvalitné ozvučenie a efekty. Ďakujeme 

svadba v Hotel Lesník a recenzia pre najlepšieho dj na slovensku

Dominika & Radovan

Andrej ma perfektný prístup k svojej práci. vidno, že ho to baví, venuje sa tomu na 110%. my sme boli s jeho službami maximálne spokojní, bez jedinej výhrady. vyšiel nám maximálne v ústrety. vybavenie bolo na úrovni, osvetlenie krásne. ešte raz ďakujeme!

svadba a oslava v kultúrnom dome s najlepším dj na slovensku

Katuška 

Najlepší DJ široko-ďaleko. Profesionálny prístup, skvela komunikácia. Vo všetkom Vám vyjde v ústrety. Skvela zábava. Cena priateľská. Určite nebudete ľutovať, keď bude robiť zábavu DJ Andress 😉😊 Určite odporúčam 🙂

svadba v krásných priestoroch v Lozorne pri Bratislave spokojný ženich a nevesta

Matej  & Katarína 

Andrej bol maximálne profesionálny už od prvého emailu. Naozaj absolútne bezproblémová komunikácia. Všetko sme si dohodli dopredu a na svadbe sme doriešili už iba detaily. Bol skvelo pripravený aj na ozvučenie obradného miesta a presne vedel ako zabezpečiť svadbu tak, aby sme boli spokojní. Previedol nás celým programom, spravil súťaže a v neposlednom rade sa postaral o skvelú zábavu až do rána Pokiaľ chcete mať bezproblémovú svadbu, kde sa budú všetci zaručene baviť, na Andreja sa určite môžete spoľahnúť. Ešte raz, by sme ti aj touto formou chceli veľmi pekne poďakovať.

recenzia pre najlepšieho profesionálneho DJ na svadbu a event v Žiline

Romana & Jozef

S Tvojimi službami sme boli veľmi spokojní, splnil si všetky naše očakávania. Zabavili sa všetky vekové kategórie a párty nad ránom nemala chybu . Ešte raz veľmi pekne ďakujeme, aj za moderovanie celej svadby.

Odporúčame ťa všetkými desiatimi!

recenzia pre najlepšieho dj a moderátora na svadbu východné slovensko

Dominika   &   Zdenko

Maximálna spokojnosť Krásne nasvietenie sály , hudba TOP a tak tiež odmoderovanie našej svadby od začiatku až do konca. Zabavili sa aj dospelí a najväčšiu radosť mali detičky na našej svadbe začo veľmi pekne ďakujeme . Odporúčame všetkými . Každý s našich hostí chválil.

svadba Bošaca v Zelenom dni a recenzia pre najlepšieho DJ na slovensku

Ľubka & Jakub

Sme veľmi radi, že sme si vybrali na svoju svadbu Dj Andress. Všetko bolo super, komunikácia, profesionalita, moderovanie svadby a taktiež celá zábava. Dj presne splnil naše očakávania a zabavil hostí a aj deti. Odporúčame všetkými desiatimi

recenzia pre najlepšieho DJ na slovensku špecialne efekty na svadbu a event prízemný dym v Hornej Štubni

Veronika & Matej

Ďakujeme našu svadbu urobil dokonalou. Od prvého momentu ako začal hrať nikto nesedel. Je to najlepšie DJ pod slnkom. Náš prvý novomanželsky tanec urobil dokonalým bol to skutočný tanec v oblakoch . Je veľmi milý priateľský a komunikatívny. Nikoho lepšieho sme si nemohli vybrať!

svadba v turčianskych tepliciach v kupeľnom meste s najlepším dj na slovensku v kráasne vyzdobenej sály v priestoroch Hotel Rezident

Janka & Mike

Skutočne odporúčam, hudba bola super, všetci sa bavili užasne na našej svadbe.Tiež na emaily odpovedá veľmi rýchlo, čo je super, hlavne ak nemáte čas sa stretnúť osobne.

Svadba v Turčianskych Tepliciach s najlepším DJ na slovensku s profesionálnymi službami a zabezpečením eventu a svadby

Štefan & Lucka

 Úžasná atmosféra, skvelá hudba, zmena DJ na poslednú chvíľu sa vyplatila na 200%. Ďakujeme a odporúčame všetkým. Ak chcete perfektnú zábavu, vynikajúcu organizáciu a otvorené možnosti Andrej je najlepšou voľbou 

recenzia pre najlepšieho DJ na slovensku a svadba v Kysuckom novom meste v sále Starý pivovar u Bociana

Simona & Marián

Sme radi, že sme sa rozhodli práve pre DJ Andress. Už pred svadbou sme komunikovali a dohodli sa na všetkých detailoch, pristupoval veľmi zodpovedne a profesionálne. Boli sme veľmi spokojní, ako s hudbou, tak aj moderovaním. Určite odporúčame

svadobná hostina a dj na svadbu v Turčianskom dvore

Bianka  & Filip

Andrej je milý ústretový DJ, s ktorým všetko šliapalo ako malo. Super sme sa zabavili, ďakujeme môžeme len odporučiť

technické zabezpečenie eventu s profesionálnym dj a osvetlením

Ľubko & Lucka

Jednoznačne najlepšia voľba akú sme mohli v rámci hudby urobiť skveleeeeeeeeeee .... odporúčam všetkými desiatimi

dj na svadbu a spokojný ženich s nevestou na svadbe v Turčianskych tepliciach v Hotel Rezident

Roman & Ivana

Aďko nam hral na svadbe a boli sme spokojní na 100%. Odporúčame!!!

hudba na svadbu s ozvučením a osveltením eventu

Marek

Veľký profesionál, skvelá zábava, vrelo odporúčam 👍

svadobný stan v Turci krásne prostredie Hotel Gader

Linda & Marek

Pre nás bol DJ jasná voľba na našu svadbu podľa odporúčaní od známych. Zábava bola vďaka nemu úžasná od začiatku až do konca. Trochu sme sa obávali, keďže sme nemali tradičnú svadbu ani starejšieho, ale DJ všetko zvládol perfektne, od svadby si hostia stále pýtajú naňho kontakty. Komunikácia s ním bola na jednotku, tiež je to super človek a sme radi, že sme ho spoznali. Sme nadpriemerne spokojní.

svadba v Trnave špecálne efekty na svadbu s prskavkami s najlepším dj na slovensku

Monika & Marek

Pre nás TOP DJ akého sme mohli na našej svadbe mať. Od začiatku až do samého konca moderoval a sprevádzal našich hostí. Zabezpečil program, výborne zvládol výber piesní, ktorým vyhovel od tých najmladších až po najstaršie generácie. Žiadne negatíva, iba samé pozitívne reakcie od našich priateľov a rodiny. Odporúčame všetkými desiatimi! Bez toho, aby sme sa bližšie poznali, alebo aby sme poskytli predbežný výber piesní, napriek tomu zabezpečil DJ ANDRESS program a zábavu počas celej hostiny. Lepšieho sme ani nemohli vybrať!!! Ďakujeme ešte raz!!

svadba na dedine v kulturnom dome na dubovom s najlepším dj a moderátorom

Filip  &  Nika

Môžeme len odporučiť, boli sme nadmieru spokojný. Skvelá zábava, profesionálna technika... Perfektné

svadba v žiline s najlepším dj a moderátorom a fotokútik s rekvizitami a fotoplátnom

Kristína & Peter

Ďakujem za výbornú zábavu. Všetci boli maximálne spokojný. Určite odporúčam každému. Najlepšia voľba.

2020 web by DJ ANDRESS

bottom of page