DJ NA PLES

Po novom roku začína obdobie plesov. Ples je udalosť, ktorá je spojená so spoločenským tancom a tanečnou hudbou. Tato udalosť umožňuje vzájomné stretnutie s ľuďmi, s ktorými by ste sa pravdepodobne nikde nestretli. Plesy bývali v minulosti predovšetkým výsadou vyššieho stavu, teda šľachty. V našich končinách sa plesy organizujú od druhej polovice 19. storočia, pričom kolískou plesov je Francúzsko.

V súčastnosti sa na Slovensku organizujú rôzne druhy plesov napríklad stredoškolské, vysokoškolské, obecné, mestské, futbalové, poľovnícke a mnoho ďalších.

 

Sprevádzam Vás počas večera, prípadne odmoderujem váš program, ktorý je veľmi dôležitý a dotvára celkovú atmosféru.  S hosťami komunikujem na patričnej úrovni, vyberám vhodnú hudbu a vždy prispôsobím tanečné kolá tak, aby ples nestratil spoločenskú úroveň.

Vaša udalosť bude kompletne technicky zabezpečená.

 

Pre viac informácií o technickom zabezpečení zistiť viac.

Dostať ponuku

Cenovo dostupné a spoľahlivé mobilné DJ služby sú k dispozícii po celej Slovenskej republike. Obráťte sa na mňa, aby ste si mohli predbežne zistiť cenovú ponuku. Môžete vyplniť nižšie uvedený formulár a ja vás budem spätné kontaktovať.

arrow&v
arrow&v

SLEDUJ DJANDRESS

  • Twitter
  • Facebook
  • YouTube

2018 web by DJ ANDRESS