top of page
slávnostný nástup na stužkovú s najlepším dj

PROFESIONÁLNY DJ NA STUŽKOVÚ

VÝBER DJ

NA STUŽKOVÚ

Správny výber DJ-a na stužkovú je dôležitý, ako aj pre vás tak aj pre vášho triedneho učiteľa, ale tak isto aj pre vašich rodičov. Hudbu na stužkovú vyberám tak, aby sa zabavili všetky vekové kategórie. Hudobný štýl je rôznorodý a preto prispôsobujem štýl hudby podľa toho ako sa hostia zabávajú. Po oficiálnych častí po polnoci zažijete párty ako sa patrí !

VZÁJOMNÁ

KOMUNIKÁCIA

Vzájomná komunikácia s DJ je pre správne načasovanie momentov večera stužkovej slávnosti dôležitá! Študentom sa snažím vždy poradiť usmerniť a príprava pred samotnou stužkovou je samozrejmosť. Spoločne preberieme program. Pripomeniem vám najdôležitejšie body pri ktorých si treba dávať pozor. Od slávnostného nástupu až po rozbíjanie džbánu

PROGRAM

NA STUŽKOVÚ

Možno si poviete že to necháte na náhodu, alebo budete improvizovať. Aj improvizácia ma svoje čaro. Ale ak chcete predísť  trápnym momentom na stužkovej slávnosti pred svojimi rodičmi a profesormi, je dobré si pripraviť zábavný program. V prípade že vás nič nenapadá. Veľmi rád vám poradím s výberom scénok. 

profesionálny dj a moderátor na stužkovu

PROFESIONÁLNY DJ

A MODERÁTOR

HUDBA NA STUŽKOVÚ

Počas môjho pôsobenia v Slovenských kluboch som nazbieral dostatok skúseností, aby som ulahodil každému a nie len vaším rodičom. Hrám a mixujem všetky žánre hudby od súčasnej, oldies, rock, rock roll až po melodické ľudové piesne, Pristupujem ku každej stužkovej zodpovedne. Pri mne nemusíte mať strach že po polnoci zábava upadne. Práve naopak po polnoci zábava začína a graduje!  Spolu sa postaráme o to aby si každý odniesol pekný zážitok nie len z hudby ale aj svetelnom dotvorený na ktorý budete radi spomínať.

ZABEZPEČENIE STUŽKOVEJ

Kompletne zabezpečím vašu stužkovú slávnosť. Zvuk a osvetlenie na vysokej úrovni, Bezdrôtové mikrofóny, videoprojektor, plátno, fotobox, rekvizity, špeciálne efekty, prskavky, iskriace fontánky na dotvorenie atmosféry a upriamenie pozornosti na parket, stojany na mikrofón a mnoho ďalšieho. Záleží čo si vyberiete s mojej ponuky služieb. V prípade že sa neviete rozhodnúť veľmi rád vám pomôžem a poradím.

TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE

rozbíjanie džbánu a najlepšia zábava a dj na stužkovú

Zaujala ťa 

PONUKA?

VIDEO UKÁŽKA

STUŽKOVÁ

Aktuálne informácie nájdeš na: 

  • profesionálny dj na svadbu a najlepšie recenzie dj andress
  • svadobná hostina a najlepšia zábava
  • video klip zo svadby a najlepšie tanečné kolá s profesionálnym svadobným a eventovým DJ a moderátoro

2020 web by DJ ANDRESS

bottom of page