DJ NA STUŽKOVÚ

Milí študenti pred pár rokmi som si prešiel presne tým istým, čo teraz čaká aj vás. Nie len z praxe, ale aj zo svojich skúseností viem, čo sa očakáva.

 

Vzájomná komunikácia s DJ je pre správne načasovanie dôležitých momentov večera stužkovej slávnosti,  najpodstatnejšia, a tak u mňa začína všetko prípravou. Pri prvom stretnutí s vami spomeniem tie najdôležitejšie body, ktorých sa treba pri stužkovej slávnosti držať, od slávnostného nástupu cez príhovory, šerpovanie, stužkovanie, "krátky" gaudeamus, tanec s rodičmi, program študentov, polnočný súd, rozbíjanie džbánu a mnoho iných dôležitých častí večera.

Počas môjho pôsobenia v Slovenských kluboch som nazbieral dostatok skúseností, aby som ulahodil každému a nie len vašim rodičom. Tým pádom už  nemusíte  rozmýšľať  kam pôjdete, keď sa skončí "oficiálna časť".

Po oficiálnej časti sa budeš cítiť ako na poriadnej párty.

Spolu sa postaráme o to, aby si zo stužkovej slávnosti odniesol každý zúčastnený pekný zážitok, na ktorý bude rád spomínať.  

Profesionálna zvuková a svetelná technika, bezdrôtové mikrofóny, špeciálne efekty, projektor, to všetko pre tvoju stužkovú.

Pre viac informácií o technickom zabezpečení zistiť viac.

Dostať ponuku

Cenovo dostupné a spoľahlivé mobilné DJ služby sú k dispozícii po celej Slovenskej republike. Obráťte sa na mňa, aby ste si mohli predbežne zistiť cenovú ponuku. Môžete vyplniť nižšie uvedený formulár a ja vás budem spätné kontaktovať.

arrow&v
arrow&v

SLEDUJ DJANDRESS

  • Twitter
  • Facebook
  • YouTube

2018 web by DJ ANDRESS