DJ NA SVADBU

Moja svadobná služba je kompletne prispôsobená vašim potrebám. Najdôležitejšia súčasť vášho svadobného dňa je v prvom rade skvelé jedlo a DJ, ktorý vie zaručiť zábavu pre všetky vekové kategórie. 
Ak máte pochybnosti o tom, ako zabezpečiť plynulý priebeh vašej svadobnej hostiny, tak ste na správnom mieste. Prvý krôčik do krásne vyzdobenej sály urobíte VY, potom prichádzam na rad JA. Celý priebeh vašej svadby odmoderujem a svadobných hostí uvediem.  Hlavné body programu osobne konzultujem s mladomanželmi, prvý tanec rodičovský tanec, krájanie torty, fotografovanie, súťaže, projekcia, prípadne únos nevesty, začepčenie nevesty spolupráca s folklórnym súborom a ostatné dôležité veci.. 
 
Každá svadba je pre mňa žánrovo iná. Vždy sa prispôsobím ľudom, ktorí sú na svadobnej hostine. Hrám obľúbené piesne pre vás a vašich hostí. Pre tých najmenších mám pripravené detské tanečné kolo. Žiadny pripravený play list, pokiaľ si ho novomanželia neželajú. Tanečné kolá sú žánrovo zamerané a vždy "ušité" na mieru.
 
Používam rôzne efekty pre nezabudnuteľné zážitky - plazivý dym, bublinkovač, dymostroj na zvýraznenie svetiel, pyrotechnika a mnoho iných.
Pre viac informácií o technickom zabezpečení zistiť viac.

Dostať ponuku

Cenovo dostupné a spoľahlivé mobilné DJ služby sú k dispozícii po celej Slovenskej republike. Obráťte sa na mňa, aby ste si mohli predbežne zistiť cenovú ponuku. Môžete vyplniť nižšie uvedený formulár a ja vás budem spätné kontaktovať.

arrow&v
arrow&v

SLEDUJ DJANDRESS

  • Twitter
  • Facebook
  • YouTube

2018 web by DJ ANDRESS