svadobna hostina v prírode pri západe slnka

DJ NA SVADBU

svadobný DJ a moderátor

svadobný a eventový DJ a moderátor

VÝBER DJ

na svadbu

Správny výber DJ-a na svadbu je dôležitý. Mojou úlohou DJ-a je technicky zabezpečiť svadobnú hostinu, koordinovať priebeh  svadobného dňa a zároveň vyhovieť všetkým požiadavkám a prispôsobil ich vám a vaším hosťom.

profesionálny svadobný DJ a moderátor

MODEROVANIE

svadby

Som profesionálny svadobný, eventový DJ a moderátor. Skvelým výberom hudby a energickým moderovaním uvádzam nie len svadobný program, ale aj svadobné hry. Dôkladná príprava a poradenstvo pred svadbou s nevestou a ženíchom.

detské piesne a bublinky na svadbe

PROGRAM 

na svadbu

Poskytujem rôzne zábavné svadobné hry, nie len pre vás, ale aj pre vašich hostí a ich deti. Všetko závisí od požiadaviek klienta. Ak si to novomanželia, alebo situácia nevyžaduje. Zábave na svadbe nechávam voľný priebeh.

najlepšia zábava na svadbe v krásnom prostredí s najlepším dj

Hudba na obrad

V posledných rokoch sa budúci novomanželia čoraz častejšie sobášia na netradičných miestach v prírode, v kaštieli, alebo kdekoľvek v exteriéri či interiéri. Tieto priestory je potrebné dobre ozvučiť. Správny výber hudby pred samotným obradom, alebo počas prvého bozku, či gratulácií vie dotvoriť tú správnu romantickú chvíľu. Výber skladieb od romantických soundtrackou až po klasickú hudbu.  

Hudobný podmaz

Hudobný podmaz je rovnako dôležitý, ako samotné tanečné kolá. Podmazovú hudbu mám pripravenú tak, aby príjemne vyplnila tiché  miesta pri jedle či prestávkach a pri tom neotravovala a nerušila hostí. Dôležitý je aj správny výber hudby, ktorý dôkladne vyberám. Veľmi záleží aj na tom, či je svadba na zámku, v kaštieli alebo v štandardnom priestore.
 

Tanečné kolá

Nie každá svadba je žánrovo rovnaká. S budúcimi novomanželmi sa porozprávam hneď na prvom stretnutí o ich hudobnej predstave. Samozrejme mám pripravený bohatý archív. Vždy prispôsobujem štýl hudby v reálnom čase.  A zväčša sa hostia menia na parketových levov, pričom by ste to ani nečakali. Hrám aj a želanie! Nikto nemusí mať strach, že by jeho obľúbená pieseň neodznela.

HUDBA NA SVADBU

„hudba na mieru“

Hudba je rôznorodá, každý hudobný štýl ma niečo do seba. Svadobný pár, ktorý pripravuje svadobnú párty“ kladie dôraz na správny výber dj a hudby, aby zaujal všetky vekové kategórie. Ja som tu od toho, aby som naplnil vaše očakávania. Počas môjho 13 ročného pôsobenia ako DJ, som nebol zameraný na jeden štýl hudby. Práve naopak, veľmi rád mixujem rôzne žánre hudby od 70’s, 80’s, 90’s, rock, rock and roll, ľudové, latino, swing, oldies, sk-cz hity, house a súčasnú pop music. Samozrejmosťou je konzultácia s klientom, o vašich predstavách playlistu, alebo blacklistu. 

starejší a profesionálny moderátor na svadbu

MODERÁTOR NA SVADBU

„MLADEJŠÍ, STAREJŠÍ“

 MODERUJEM 

PRIEBEH SVADBY

Priebeh svadobnej hostiny moderujem a sprevádzam vašich hostí, počas celého večera. Zároveň ich vo všetkom usmerním. Moderujem krájanie torty, uvádzam venčekový "redovy" tanec, hádzanie kytice a iné dôležite tradície.

 MODERUJEM

SVADOBNÉ HRY

Moderujem rôzne svadobné hry, ako stoličkový tanec, svadobný koč, mladomanželský kvíz, hľadanie nevesty a ženícha, svadobná tombola, prípadne iné zábavné hry, podľa vašich predstáv. Stačí si len vybrať z mojej ponuky svadobných hier.

MODERUJEM

PROGRAM A ZÁBAVA

Vaši hostia budú vždy informovaní, čo sa bude diať počas oficiálnej časti svadobného programu. Vždy dopredu oznámim, čo bude nasledovať, aby nič dôležité neuniklo. V prípade potreby mám k dispozícií 4 bezdrôtové mikrofóny

profesionálne farebné nasvietenie sály a tanečného parketu

PROFESIONÁLNE NASVIETENIE SÁLY

Osvetlenie na svadbu

je dôležitou súčasťou svadby a svadobnej hostiny, pre farebné dotvorenie a zvýraznenie priestoru. Dekoračné nesvietenie sály sú staticky položené LED svetlá ktoré oživia priestor, prípadne upriamia pozornosť na dominantné prvky v priestore. Výhodou týchto svetiel je, že krásne vysvietia miestnosť aj vtedy, keď sú ostatné svetlá v prevádzke zhasnuté. Tým je navodená tá správna atmosféra na tancovanie.

Pre viac informácií o nesvietení nájdete

svadobný obrad a jeho ozvučenie s príjemnou hudbou na neteradičnom mieste v exterieri a interieri

OZVUČENIE

OBRADU

SVADOBNÝ OBRAD

na netradičnom mieste

Zabezpečujem ozvučenie obradu v záhradách kaštieľa, botanických záhradách, v prírode, na ranči alebo na iných netradičných miestach. Používam profesionálnu techniku na ozvučenie, bezdrôtové mikrofóny, stojany na mikrofóny a príjemnú hudbu pred a počas obradu. 

špeciálne efekty na svadbu s prskavkami plazivý dym a bublinkovač

PRSKAVKY NA SVADBU

DÔLEŽITÉ

detaily svadby

Pri plánovaní svadby treba klásť dôraz aj na tie najmenšie detaily. Samozrejme niektorý klienti si na detailoch nepotrpia, ku každému pristupujem individuálne. Budúcim novomanželom veľmi rád pomôžem a poradím. Ak sa rozhodnete vybrať moje služby, pred svadbou si spoločne preberieme vašu predstavu o programe, a hudbe. Tak tiež odosielam dotazník pre lepšie spoznanie novomanželov, v ktorom nájdete všetko potrebné pre doladenie svadobnej hostiny.  Ak budete chcieť dodržať niektoré tradície môžete sa inšpirovať na mojej stránke. 

PRSKAVKY

EFEKTY NA SVADBU

V mojej ponuke nájdete rôzne špeciálne efekty. Ponúkam iskriace fontánky, iskriace fontány na tortu, prskavky, plazivý dym, bublinkovač. Pre mojich klientov mám všetky efekty ihneď k dispozícii. Prskavky vedia vo večerných hodinách navodiť krásnu atmosféru ktorá sa bude páčiť každému z hostí. 

ČEPČENIE

NEVESTY FS

Originálny zvyk ktorý nesmie chýbať na svadbe. Je to posledný oficiálny bod svadobného programu. Samotný priebeh ako to na svadbách prebieha si môžete prečítať tu.

Tento tradičný akt väčšinou robia miestne folklórne súbory. Je to krásny zážitok aj pre zahraničných hostí aké tradície na svadbe sú pre Slovensko typické.

DARČEK

PRE HOSTÍ 

V poslednej dobe čoraz viac svadobných párov premýšľa nad tým, ako obdarí a poďakuje svojím hosťom. Niekedy im niečo pekné kúpite, inokedy podarujete niečo z domácej výroby. Ak by ste stále nevedeli čo by ste vaším hosťom mohli darovať, môžem vám odporúčať náš Fotokútik. Vaši hostia sa počas hostiny nie len dobre zabavia pri našom Fotoboxe, ale zoberú si zo sebou za pár sekúnd originálnu fotografiu na pamiatku. Kópiu fotografie vám nalepia do fotoalbumu s venovaním. Obdaríte nie len hostí ale príjemnú spomienku budete mať aj vy. Bližšie informácie o našom Fotokútiku nájdete tu.

HÁDZANIE

KYTICE A PODVÄZKU

Milá tradícia ktorá vznikla v Anglicku ako spôsob prenášania šťastia na ďalšie slobodné dievčatá. Nie všetky nevesty chcú túto tradíciu dodržať, väčšinou sa však stretávam s nevestami, ktoré túto veselú tradíciu chcú. Celý priebeh hádzania kytice moderujem a usmerňujem. Všetky slobodné dievčatá sa zhromaždia a snažia sa uchmatnúť nevestinu svadobnú kyticu. Podobne to majú aj muži v prípade že sa rozhodnú hádzať podväzkom. Muž musí bez pomoci rúk zubami stiahnuť neveste podväzok, ktorý následne hádže slobodným chlapom.

cenová ponuka na svadbu s najlepším svadobným DJ

Zaujala ťa 

PONUKA?

PROFESIONÁLNY

VIDEOKLIP ZO SVADBY

Aktuálne informácie nájdeš na: 

  • profesionálny dj na svadbu a najlepšie recenzie dj andress
  • svadobná hostina a najlepšia zábava
  • video klip zo svadby a najlepšie tanečné kolá s profesionálnym svadobným a eventovým DJ a moderátoro

2020 web by DJ ANDRESS