top of page
svadobna hostina v prírode pri západe slnka

DJ NA SVADBU

svadobný DJ a moderátor

svadobný a eventový DJ a moderátor

VÝBER DJ

na svadbu

Správny výber DJ-a na svadbu je dôležitý. Kompletne Vám zabezpečím svadobnú hostinu, od technického zabezpečenia až po koordináciu svadobného dňa. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a snažím sa vyhovieť najnáročnejším požiadavkám.  

profesionálny svadobný DJ a moderátor

MODEROVANIE
svadby

Ako svadobný DJ, svoje eventy moderujem na profesionálnej úrovni. Svadobnú hostinu uvediem, moderujem  svadobný program a svadobné hry. Dôkladná príprava a poradenstvo pred svadbou s nevestou a ženíchom.

detské piesne a bublinky na svadbe

PROGRAM 
na svadbu

Poskytujem rôzne zábavné svadobné hry, nie len pre vás, ale aj pre vašich hostí a ich deti. Všetko závisí od požiadaviek klienta. Ak si to novomanželia, alebo situácia nevyžaduje. Zábave na svadbe nechávam voľný priebeh.

najlepšia zábava na svadbe v krásnom prostredí s najlepším dj

PRESTÁVKY

NA SVADBE

Na každej svadbe, ktorú zabezpečujem hrá počas prestávok hudobný podmaz, Je dôležitý na vyplnenie hluchých miest počas prestávok a navodí príjemnú náladu vašim hosťom pred tanečným kolom. Ak si to situácia vyžaduje, cez prestávky robím zábavné hry, alebo detské tanečné kolá.
 

ZÁBAVA

NA SVADBE

Každá svadba je žánrovo odlišná. Štýl hudby prispôsobujem v reálnom čase. Zväčša sa hostia menia na parketových levov, pričom by ste to ani nečakali. Mám pripravený bohatý archív. Hrám na želanie! Nikto nemusí mať strach, že by jeho obľúbená pieseň neodznela.

HUDBA NA SVADBU

„Najlepšia svadobná zábava“

Každý svadobný pár pred tým, ako ma osloví, má už ako takú predstavu o zábave a hudbe na svojej svadobnej párty, Viem zabaviť všetky vekové kategórie.  Aktívne sa hraniu venujem 16 rokov, počas môjho pôsobenia v Slovenských kluboch som odohral nespočetne veľa akcií, ktoré boli vždy žánrovo zamerané. Preto sa viem na každej svadbe hudobne prispôsobiť vám a vaším hosťom. Disponujem archívom od 70’s, 80’s, 90’s, rock, rock and roll, ľudové, latino, swing, oldies, sk-cz hity, house a súčasnú pop music. Budúcim novomanželom posielam mesiac pred svadbou dotazník v ktorom nájdu možnosť vytvoriť si svoj vlastný playlist alebo blacklist.

starejší a profesionálny moderátor na svadbu

MODERÁTOR NA SVADBU
„MODERNÝ STAREJŠÍ“

MODERUJEM 
svadobnú hostinu

Priebeh svadobnej hostiny moderujem a sprevádzam vašich hostí počas celého večera. Hostia sú vždy informovaní, čo sa bude diať počas oficiálnej časti svadobného programu. Dopredu oznámim, čo bude nasledovať, aby im nič dôležité neuniklo. Zároveň ich vo všetkom usmerním. Moderujem krájanie torty, uvádzam venčekový "redovy" tanec, hádzanie kytice a iné dôležite tradície. Moderujem svadobné hry, stačí si vybrať s mojej ponuky ktorú nájdete tak tiež v mojom dotazníku. Všetko konzultujem s klientom pred svadbou.

profesionálne farebné nasvietenie sály a tanečného parketu

PROFESIONÁLNE NASVIETENIE SÁLY

Osvetlenie na svadbu

Je dôležitou súčasťou svadby a svadobnej hostiny, pre farebné dotvorenie a zvýraznenie priestoru. Dekoračné nesvietenie sály nesvietim LED svetlami, ktoré oživia priestor, prípadne upriamia pozornosť na dominantné prvky v priestore. Výhodou týchto svetiel je, že krásne a decentne vysvietia miestnosť a zároveň sa môžu zhasnúť ostatné svetlá v priestore. Tým je navodená tá správna atmosféra na tancovanie.

Pre viac informácií o nesvietení nájdete

svadobný obrad a jeho ozvučenie s príjemnou hudbou na neteradičnom mieste v exterieri a interieri

OZVUČENIE

OBRADU

SVADOBNÝ OBRAD

v interiéri a exteriéri

Profesionálne ozvučenie svadobných obradov v interiéri a exteriéri. Používam profesionálnu techniku na ozvučenie svadobného obradu, bezdrôtové mikrofóny, stojany na mikrofóny a príjemnú hudbu pred a počas obradu. 

špeciálne efekty na svadbu s prskavkami plazivý dym a bublinkovač

PRSKAVKY NA SVADBU

DÔLEŽITÉ

detaily svadby

Pri plánovaní svadby treba klásť dôraz aj na tie najmenšie detaily. Samozrejme niektorý klienti si na detailoch nepotrpia, ku každému pristupujem individuálne. Budúcim novomanželom veľmi rád pomôžem a poradím. Ak sa rozhodnete vybrať moje služby, pred svadbou si spoločne preberieme vašu predstavu o programe, a hudbe. Tak tiež odosielam dotazník pre lepšie spoznanie novomanželov, v ktorom nájdete všetko potrebné pre doladenie svadobnej hostiny.  Ak budete chcieť dodržať niektoré tradície môžete sa inšpirovať na mojej stránke. 

PRSKAVKY

EFEKTY NA SVADBU

V mojej ponuke nájdete rôzne špeciálne efekty. Ponúkam iskriace fontánky, iskriace fontány na tortu, prskavky, plazivý dym, bublinkovač. Pre mojich klientov mám všetky efekty ihneď k dispozícii. Prskavky vedia vo večerných hodinách navodiť krásnu atmosféru ktorá sa bude páčiť každému z hostí. 

ČEPČENIE

NEVESTY FS

Originálny zvyk ktorý nesmie chýbať na svadbe. Je to posledný oficiálny bod svadobného programu. Samotný priebeh ako to na svadbách prebieha si môžete prečítať tu.

Tento tradičný akt väčšinou robia miestne folklórne súbory. Je to krásny zážitok aj pre zahraničných hostí aké tradície na svadbe sú pre Slovensko typické.

DARČEK

PRE HOSTÍ 

V poslednej dobe čoraz viac svadobných párov premýšľa nad tým, ako obdarí a poďakuje svojím hosťom. Niekedy im niečo pekné kúpite, inokedy podarujete niečo z domácej výroby. Ak by ste stále nevedeli čo by ste vaším hosťom mohli darovať, môžem vám odporúčať náš Fotokútik. Vaši hostia sa počas hostiny nie len dobre zabavia pri našom Fotoboxe, ale zoberú si zo sebou za pár sekúnd originálnu fotografiu na pamiatku. Kópiu fotografie vám nalepia do fotoalbumu s venovaním. Obdaríte nie len hostí ale príjemnú spomienku budete mať aj vy. Bližšie informácie o našom Fotokútiku nájdete tu.

HÁDZANIE

KYTICE A PODVÄZKU

Milá tradícia ktorá vznikla v Anglicku ako spôsob prenášania šťastia na ďalšie slobodné dievčatá. Nie všetky nevesty chcú túto tradíciu dodržať, väčšinou sa však stretávam s nevestami, ktoré túto veselú tradíciu chcú. Celý priebeh hádzania kytice moderujem a usmerňujem. Všetky slobodné dievčatá sa zhromaždia a snažia sa uchmatnúť nevestinu svadobnú kyticu. Podobne to majú aj muži v prípade že sa rozhodnú hádzať podväzkom. Muž musí bez pomoci rúk zubami stiahnuť neveste podväzok, ktorý následne hádže slobodným chlapom.

cenová ponuka na svadbu s najlepším svadobným DJ

Zaujala ťa 
PONUKA?

PROFESIONÁLNY

VIDEOKLIP ZO SVADBY

Aktuálne informácie nájdeš na: 

  • profesionálny dj na svadbu a najlepšie recenzie dj andress
  • svadobná hostina a najlepšia zábava
  • video klip zo svadby a najlepšie tanečné kolá s profesionálnym svadobným a eventovým DJ a moderátoro

2023 web by DJ ANDRESS

bottom of page