čepčenie nevesty a slovenské tradície na svadbe o polnoci v romantickom stane v martine

Profesionálne

DJ ZABEZPEČENIE

 

BUBLINKY

Profesionálny bublinkoví stroj spraví radosť nejednému dieťaťu, v neskorších hodinách aj dospelým. Vaši hostia s deťmi si budú môcť užiť váš deň naplno. Použitá špeciálna náplň, ktorá nezanecháva stopy na oblečení a dlážke, pri ktorej nemusíte mať strach, že sa vaše dieťa pošmykne. 

DYMOSTROJ

Profesionálny dymostroj, nesmie chýbať na žiadnej udalosti, zvýrazňuje a umocňuje svetelnosť a farebnosť na tanečnom parkete. Použitá kvalitná kvapalina , ktorá nedráždi dýchacie cesty. Nevadí fotografom a video kameramanom, Taktiež sa da použiť v objektoch, v ktorých je inštalovaný protipožiarny alarm.

VIDEO PROJEKCIA

Vhodné pre business prezentácie a súkromné prezeranie fotografií a videí na rodinných oslavách, svadbách a stužkových. Možnosť vypracovania vašej prezentácií. Projekcia je vhodná takmer do každého priestoru. Umiestnenie projekcie, na stenu prípadne biele plátno, ktoré je súčasťou služby. 

ZÁBAVA PRE HOSTÍ

Vytvoríme pre vás zábavný program, na ktorý vaši hostia nezabudnú. K dispozícií máme rôzne hry pre hostí, ktoré sú určené na všetky druhy udalostí. V prípade, že náš klient má iné požiadavky a predstavy, radi im vyhovieme.

Starejší moderuje svadbu nevesty a ženícha s folklorným súborom pri čepčení

LIVE

MODEROVANIE

SVADBY A EVENTU

FOTOKÚTIK

na svadbu a event

1. Fotoaparát

Použitý profesionálny fotoaparát, v kombinácii s externým bleskom urobí fotografiu dokonale krásnu. Stačí si vybrať z našej ponuky rekvizít, postaviť sa pred objektív a spraviť úsmev !

2. Dotyková

    obrazovka

Vďaka dotykovej obrazovke sa vidíte v reálnom čase. Fotografia sa vám zobrazí v digitálnej podobe. Ak je fotografia podľa vašich predstáv je pripravená na tlač !

3. Fotografia

Fotografiu, ktorú ste odsúhlasili v digitálnej podobe je pripravená na tlač. Do 15 sekúnd vám vyjde krásna fotografia, ktorú si zoberiete so sebou ako darček!

 
 

PROFESIONÁLNE

DJ OSVETLENIE

DEKORAČNÉ

NASVIETENIE SÁLY

 Ideálne riešenie pre  farebné zvýraznenie stien alebo jednotlivých prvkov v priestore, alebo sále! Umiestnenie svetiel kdekoľvek v interiéri. Moderné svetlá s LED technológiou. Na výber máte z rôznych druhov farieb. Vieme vám poradiť s vhodným výberom farby k danému priestoru či výzdobe. 

OSVETLENIE

TANEČNEHO PARKETU

Pre dokonale osvetlený tanečný parket, používam  profesionálne LED osvetlenie, vytvárajúce farebné lúče, ktoré dokážu meniť rôzne obrazce. Sú  synchronizované s hudbou, tým dotvárajú pravú atmosféru na tanečnom parkete. Nie sú rušivé pre oči. Umiestnené sú na svetelných stĺpoch určené pre svetlá. Rozloženie svetiel určujem podľa priestoru. 

prvý tanec novomanželov so špeciálnymi efektami a prízemným dymom na svadbe v Hotel Turiec

prvý tanec novomanželov so špeciálnymi efektami a prízemným dymom na svadbe v Hotel Turiec

profesionálne osvetlenie tanečného parketu na svadbe v Lozorne pri Bratislave

profesionálne osvetlenie tanečného parketu na svadbe v Lozorne pri Bratislave

svadba v Turčianskom Dvore v Košťanoch s profesionálnym dj na svadbu a event

svadba v Turčianskom Dvore v Košťanoch s profesionálnym dj na svadbu a event

profesionálny svadobný dj východné Slovensko a osvetlenie parketu na prvý tanec

profesionálny svadobný dj východné Slovensko a osvetlenie parketu na prvý tanec

event v Hotel Turiec v Martine aj profesionálne osvetlenie sály a svadobného priestoru

event v Hotel Turiec v Martine aj profesionálne osvetlenie sály a svadobného priestoru

svadba v Martine na krásnom mieste Hotela Turiec a prvý tanec novomanželov s prízemným dymom

svadba v Martine na krásnom mieste Hotela Turiec a prvý tanec novomanželov s prízemným dymom

profesionálny svadobný dj v Žiline a osvetlenie tanečného parketu pri prvom novomanželskom tanci

profesionálny svadobný dj v Žiline a osvetlenie tanečného parketu pri prvom novomanželskom tanci

svadobný dj v kultúrnom dome  špeciálne efekty s osvetlením tanečného parketu a iskriace fontánky

svadobný dj v kultúrnom dome špeciálne efekty s osvetlením tanečného parketu a iskriace fontánky

prvý tanec novomanželov so špecialnými efektami s prízemným dymom v svadobnom stane

Prvý

TANEC

Prízemný dym, alebo takzvaný tanec v oblakoch. Zaži na vlastnej koži, aspoň raz v živote, ako sa vznášaš v krásnom hustom bielom oblaku so svojou polovičkou. Tento efekt je určený aj pre iné druhy udalostí, na dotvorenie tej správnej atmosféry. Je štandardom v mojom DJ balíku. 

 
 

SVADOBNÝ

DODAVATELIA

Recyklovaný papír

Spoľahlivý dodávatelia

Odporúčam vždy spoľahlivých svadobných dodávateľov, za ktorých sa môžem zaručiť. Pre plynulí priebeh udalosti je dôležitá spolupráca. Svoju prácu milujú a robia ju na 100 %.

Fotograf

Profesionálny svadobný fotograf dokáže z vášho svadobného dňa zachytiť emócie, radosť a šťastie. Krásne fotografie zaručia spomienky na celý život.

Ľudová hudba 

Cimbalová hudba poteší rôzne vekové kategórie. Vhodná na svadbu alebo event. Vaši hostia si spoločne zaspievajú a zatancujú na známe ľudové piesne.

Kamera & Video

Zachytené najkrajšie momenty okom profesionála! Stačí si vybrať o aký typ videa máte záujem. Krátky zostrih alebo dlhé video synchronizované do hudby.

Recyklovaný papír

Priestor na svadbu

Máte predstavu o vašom veľkom dni, ale neviete v akom priestore urobíte svadobnú hostinu? Veľmi rád vám pomôžem nájsť priestor, ktorý bude vyhovovať vaším požiadavkám.

Čepčenie nevesty

Krásne vyvrcholenie večerného programu na svadobnej hostine, ktoré sa koná v závere sobášneho dňa o polnoci. Priblížte svojim hosťom ľudové tradície.

Výzdoba & Dekorácie

Dôležitá súčasť svadobnej hostiny, alebo eventu. Dôraz je kladený na detaily. Široký výber dekoračných prvkov ktorými vykúzlia výzdobu podľa vašich predstav.

Catering

Na svadobnej hostine je spomedzi všetkých vecí najdôležitejšie jedlo. Hlavne jedlo, švédske stoly záleží na vás čo si vyberiete všetko bude chutiť skvele! 

dekorácia a výzdoba na svadbu a event v Martine a Žiline
profesionálny zvuk na svadbu a event

ZVUK & OZVUČENIE

Zvukové zabezpečenie všetkých druhov udalostí v interiéri aj v exteriéri. Zvuk na vysokej úrovni zaručí dokonalý hudobný zážitok. Používam len to najlepšie od popredných Talianskych a Nemeckých výrobcov. Nezáleží na veľkosti priestoru. Ozvučíme akýkoľvek priestor alebo udalosť, svadobnú hostinu, koncert, párty alebo firemnú akciu. Výber zvukového systému po dohovore s klientom. 

profesionálny dj a moderátor na svadbu a event

SLEDUJ DJANDRESS

  • profesionálny svadobný dj a moderátor
  • profesionálny eventový dj a moderátor
  • profesionálny videoklip zábavy na svadbe

2020 web by DJ ANDRESS