Technické DJ zabezpečenie eventov !

Svetelné efekty, špeciálne efekty, prízemný dym, foto & video

DEKORAČNÉ NASVIETENIE 

Ideálne riešenie pre dekoratívne osvetlenie vášho priestoru. Svetlá sa môžu umiestniť kdekoľvek v interiéri. Svetlo je jasné, sýte a dokonale zvýrazni a oživí akýkoľvek priestor. Môžete si vybrať z rôznych druhov farieb, sú riadené na diaľku a počas večera je možné kombinovať farby. Majú zvukový senzor, môžu reagovať na hudbu a v prípade väčších udalostí sa dajú použiť napríklad aj ako svetelný efekt na tanečný parket.

ZVUK A OZVUČENIE 

Zvukové zabezpečenie všetkých druhov udalostí v interiéri a v exteriéri. Zvuk na vysokéj úrovni zaručí dokonalý hudobný zážitok. Používam len to najlepšie od popredných Talianskych a Nemeckých výrobcov. Nezáleží na veľkosti priestoru. Máte na  výber z dvoch možností základný, alebo extra zvuk. Výber zvukového systému po dohovore s klientom. Vychutnajte si jedinečný zážitok, vďaka môjmu zvukovému systému.

NASVIETENIE PARKETU

Pre dokonale osvetlený tanečný parket, alebo strop používam LED multifunkčné rotačné hlavy, ktoré vytvárajú farebné lúče, prípadne dokážu meniť rôzne obrazce a farby. Všetky svetelné efekty sú  synchronizované s hudbou. Sú rýchle, tiché a s presnou reguláciou pohybu. Nie sú rušivé pre oči. LED rotačné hlavy sú umiestnené na nosníku určené pre svetlá, prípadne umiestnené voľne do priestoru. Pre základné a doplnkové osvetlenie poskytujem rôzne LED svetelné efekty.

VIDEO PROJEKCIA

Služba určená pre každý druh udalostí od business prezentácie až po súkromné prezeranie fotografií a videí na rodinných oslavách, svadbách a stužkových,  Video projekcia je vhodná na karaoke párty. Možnosť vypracovania vašej prezentácií po dohovore. Projekcia je vhodná takmer do každého priestoru. Umiestnenie projekcie, na stenu prípadne biele plátno o rozmere 180x180 spolu s nastaviteľným držiakom, ktorý je súčasťou služby. 

ŠPECIÁLNE EFEKTY

Plazivý dym, alebo takzvaný tanec v oblakoch, Zaži na vlastnej koži, aspoň raz v živote, ako sa vznášaš v krásnom hustom bielom oblaku so svojou polovičkou. Tento efekt je určený aj pre iné druhy udalostí, na dotvorenie tej správnej atmosféry. 

Profesionálny bublinkovač spraví radosť nejednému dieťaťu, ale aj dospelým.  Použitá špeciálna náplň, ktorá nezanecháva stopy na oblečení a dlážke, pri ktorej nemusíte mať strach, že sa vaše dieťa pošmykne. 

Dymostroj nesmie chýbať na žiadnej udalosti, pre zvýraznenie. Umocňuje farebnosť svetelných efektov. Použitá kvalitná a originálna kvapalina s vôňou lesných plodov, ktorá nedráždi dýchacie cesty a nevadí fotografom, alebo video kameramanom.

Iné v prípade záujmu viem zabezpečiť pyrotechniku, ohňostroj, prípadne prskavky pre hostí. V ponuke sú tiež konfety. Alebo rôzne iné efekty.

FOTO & VIDEO

Ideálne riešenie pre tých, ktorý chcú mať svoje zážitky zo svojej životnej udalosti zaznamenané na

videu & foto. Spracovanie a zostrihanie videa je dokonale zosynchronizované s hudbou, ktorú si vyberiete. Fotografie sú zhotovené na profesionálny fotoaparát. Už nemusíte čakať, kým si navzájom prepošlete fotografie z mobilu. Fotografie & video sú jasné, zaostrené a upravené. Ušetríte svoj čas.

SPOLUPRÁCA

Folklórny súbor vytvorí na vašej  svadbe  firemnej akcie , prípadne inej udalosti zážitok, ktorý si odnesiete spoločne zo svojimi pozvanými hosťami. Najlepšie skúsenosti mám s FS Kriváň Turany.

Foto & video ak sa neviete rozhodnúť prípadne neviete nájsť voľný termín na profesionálneho fotografa, alebo video kameramana veľmi rád vám pomôžem s výberom a odporučím tých najlepších. ŠtúdioVMB

Dj agentúra spolupracujem s Martinskou  dj agentúrou ktorou je súčasťou aj známy slovenskí djs. V prípade, že váš dátum mám obsadený odporúčam agentúru drozďo & demex.

ZÁBAVA PRE HOSTI

Vytvoríme pre vás nezabudnuteľný program, na ktorý vaši hostia nikdy nezabudnú. Volíme rôzne  zábavne hry pre hostí ktoré sú určenie na všetky druhy udalosti. Predovšetkým na svadobné eventy máme pripravené ponuku od karaoke, novomanželský kvíz, just dance, klobúkový tanec, metlový tanec a mnoho ďalších. Opýtajte sa nás.

 
 
 
 
 
 
 

SLEDUJ DJANDRESS

  • Twitter
  • Facebook
  • YouTube

2018 web by DJ ANDRESS